جاروبرقی

۱۰ مورد از مشکلات جاروبرقی

 

 • فیلتر جاروبرقی
  اغلب اوقات، مشکل مربوط به فیلتر را با عوض کردن یا تمیز کردن آن می‌توان برطرف کرد. اما حتی اگر خیلی با دقت از آنها استفاده می‌کنید، بازهم باید هرچند وقت یکبار آنها را بررسی کنید تا تمیز بودن آنها مطمئن شوید، زیرا در صورتی که فیلتر مسدود باشد، جاروبرقی نمی‌تواند به خوبی عمل کند.

 

 • کیف جاروبرقی
  امروزه تولیدکنندگان، کیسه‌های جاروبرقی را در اندازه بزرگ تولید می‌کنند، با این حال باید هرچند وقت یکبار این کیسه‌ها را خالی کرده یا درصورتی که کیسه‌های یکبار مصرف هستند حتما آنها را عوض کنید تا مطمئن شوید جاروبرقی کوچک‌ترین ذرات گرد و غبار را هم جمع می‌کند.

توصیه می‌شود برای جاروبرقی‌هایی که کیسه‌های یکبار مصرف دارند، چند کیسه‌ی اضافی بخرید تا در صورت لزوم آنها را عوض کنید.

 • سیم برق
  سومین مشکل شایع جاروبرقی این است که اگر مشکلی برای سیم برق به وجود بیاید، برق به جاروبرقی نمی‌رسد و جاروبرقی روشن نمی‌شود. بنابراین برای حفظ ایمنی حتما سیم برق را از آب و سایر مایعات دور نگه دارید.

 

 • لوله جاروبرقی
  همیشه مطمئن شوید که لوله سالم است و پاره نشده باشد. اگر لوله جاروبرقی مشکل داشته باشد، باعث کاهش قابل ملاحظه مکش می‌شود و بنابراین کارایی دستگاه را کاهش می‌دهد.

اگر نتوانستید لوله را خودتان درست کنید، به واسطه ضمانت‌نامه جاروبرقی خود، یک لوله دیگر تحویل بگیرید و در صورتی که از مدت ضمانت دستگاه گذشته است، یک لوله که متناسب مدل جاروبرقی‌تان است تهیه کنید.

 

 • دسته جاروبرقی
  هنگام تمیز کردن مکان‌هایی مانند فن و سقف، حتما ازدسته مخصوص اینکار استفاده کنید. هر زمان که احساس کردید باید مکان‌های بالا و دور از دسترس را تمیز کنید، جایگزین شلنگ انعطاف پذیر با یک عنصر سفت و سخت کارکنید.

این نیز شانس آسیب به شلنگ را کاهش می دهد. اجتناب از استفاده از نردبان، صندلی یا میز برای رسیدن به سقف و طرفداران.

 

 • برس‌های جاروبرقی
  برس های اضافی جاروبرقی می‌توانند کار تمیز کردن را برای شما آسان‌تر کنند. گاهی لازم است برای تمیز کردن قسمت‌های به‌خصوص از برس‌های کوچک‌تر استفاده شود.

 

 • گرم شدن بیش‌ از حد جاروبرقی
  هفتمین مشکل شایع جاروبرقی این است که گرمای بیش از حد می‌تواند به موتور جاروبرقی آسیب برساند. اما تعویض این موتورها نسبتا ساده است و لازم است برای تعمیر جاروبرقی از یک متخصص لوازم خانگی کمک بگیرید.

 

 • چرخ‌های جاروبرقی
  چرخ‌های خراب یا شکسته، می‌توانند استفاده از جاروبرقی را سخت کند. به محض اینکه متوجه شدید چرخ جاروبرقی شکسته، یک چرخ جدید بگیرید و با چرخ شکسته عوض کنید.

 

 • سوئیچ‌های جاروبرقی
  قطعاتی مانند سوئیچ‌ها به راحتی می‌توانند خراب شوند، بنابراین برای جلوگیری از مشکلات مربوط به برق، باید حتما سوئیچ‌های خراب را عوض کنید.

 

 • تعویض کامل
  اگراز جاروبرقی تان راضی هستید ولی به شدت آسیب دیده است و تعمیرجاروبرقی امکان پذیر نیست، بسته به مدل و مارک آن می‌توانید کل جاروبرقی را عوض کنید.

مشتریان عزیز توجه داشته باشید که شما عزیزان میتوانید برای تعمیر جاروبرقی با تعمیریار تماس بگیرید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *